• johnny

  No właśnie. Przyznam, że test nie był łatwy. Wydawało mi się, że po jego zdaniu trochę podrosnę w oczach moich interlokutorów :) Ucząc się do egzaminu poznałem głębiej API javy, różne ciekawostki z których w praktyce nie korzystam, niestety. Euforia po zdaniu trwała krótko od końca maja do confitury:)

  Nie wiem czemu Wojtek uczepił się cerytfikatu, przecież jemu to powinno być wszystko jedno, przecież i tak sprawdza merytoryczną wiedzę kandydata. (Jeśli ktoś nie robił certyfikatu na studiach tylko później to myślę *skromnie*, że jest ambitny. No bo niby komu by się chciało wywalać tysiaka na jakiś egzamin? A skoro jest ambitny to pewnie i trochę bardziej pewny. A skoro pewny to może większa satysfakcja takiego zagiąć?)

  Przed prezentacją Wojtka wydawało mi się, że certyfikat świadczy o tym, że jego właściciel coś tam wie.
  Po prezentacji wiem, że certyfikat świadczy jedynie o ambicji i już.

  Dziwne jest jednak twierdzenie ze slajdu 20 prezentacji Wojtka(ODWROTNA KORELACJA:ZDAWALNOŚĆ A CERTYFIKAT). Po prostu może trochę bardziej się ostrzy pazurki na tych z certyfikatem?

 • Gratulacje :) I jak się czujesz z tym papierkiem z perspektywy prezentacji Wojtka Seligi? :) Ja tylko żałuję, że nie mogłem posłuchać całej, ale może nadrobię jak będą nagrania wideo.